Decoupage – warsztaty

  • -

Decoupage – warsztaty

Tags :

Category : Rękodzieło

Masz dość chińskich pamiątek z Zakopanego i chciałabyś z wakacji przywieźć coś oryginalnego, czego pozazdroszczą Ci znajomi?

Nic prostszego!!!

W naszej pracowni można puścić wodze fantazji i własnoręcznie ozdobić skrzyneczkę na herbatę czy wino, tackę, podkładki pod kubki czy stworzyć niepowtarzalne etui na płytę z wakacyjnymi zdjęciami czy unikalną torbę na zakupy korzystając z techniki decoupage oraz autorskich wzorów i zdjęć jak również tych powszechnie stosowanych.

To bardzo prosta technika ale efektowna i nadal bardzo modna na całym świecie. Można nią ozdobić prawie wszystko od mebli po drobiazgi takie jak biżuteria. Polega na przyklejaniu wzorów uprzednio wyciętych z papieru czy serwetek papierowych na wcześniej przygotowane podłoże z drewna, plastiku, metalu, szkła czy na tkaninę a następnie pokrycie naklejki wieloma warstwami lakieru tak aby wyglądały jak namalowane. Przedmioty stare mogą wyglądać jak nowe a nowe jak stare – wszystko według upodobań.

Mogę również pomóc Ci przy realizacji Twojego własnego projektu. Na warsztaty możesz więc zabrać ze sobą starą lampę, która wymaga odnowienia, czajnik po babci czy krzesło lub każdy inny przedmiot któremu chcesz nadać nowy wygląd.

Na warsztatach decoupage’u poznasz podstawy tej techniki. Krok po kroku pokażę jak zrobić piękny i niepowtarzalny przedmiot oraz zdradzę kilka sztuczek ułatwiających mi pracę. Ale to  nie znaczy, że zaawansowane decoupażystki nie mają do nas wstępu. Zapraszam na kawę i ciacho oraz wymianę doświadczenia 🙂

W warsztatach decoupage’u może uczestniczyć każdy, niezależnie od wieku. Są przyjazne dla dzieci, bo nie ma potrzeby korzystać z niebezpiecznych dla nich narzędzi a i starsze osoby mogą mieć wiele satysfakcji ze stworzonego przez siebie dzieła.

Zapraszam na warsztaty decoupage’u 🙂

Proszę o wcześniejszy kontakt aby ustalić termin i szczegóły.

 


Pogoda w górach

niewielkie zachmurzenie
Dzisiaj
niewielkie zachmurzenie
Najwyższa -4°/Najniższa -16°
przewaga chmur
Jutro
przewaga chmur
Najwyższa -5°/Najniższa -10°
przewaga chmur
Czwartek
przewaga chmur
Najwyższa -5°/Najniższa -10°
przelotne opady śniegu
Piątek
przelotne opady śniegu
Najwyższa -6°/Najniższa -11°

Najnowsze komentarze